Logo Loxon
Łysienie Androgenowe

Loxon PRO

Szampon przeciw wypadaniu włosów dla kobiet i mężczyzn

Spis treści

 1. Loxon PRO działanie
 2. Kto i kiedy powinien stosować Loxon PRO
 3. Loxon PRO – jak stosować
 4. Dlaczego warto stosować Loxon PRO
  1. Loxon PRO efekty
  2. Loxon PRO opinie

Loxon PRO – działanie

Loxon Pro szampon wzmacniający to produkt kosmetyczny przeznaczony do codziennego stosowania jako doskonałe, pielęgnacyjne uzupełnienie kuracji przeciw wypadaniu włosów przy łysieniu androgenowym u kobiet i mężczyzn. 3 składniki aktywne wzmacniają i odżywiają włosy, zmniejszając ich wypadanie. Dzięki niemu włosy stają się gęstsze i silniejsze. Są też miękkie i błyszczące.

Wyniki 12-tygodniowego badania aplikacyjnego pokazały, że:

 • produkt przywraca zdrowy i atrakcyjny wygląd włosów (wg 84% testujących),
 • produkt wzmacnia włosy (wg 80% testujących),
 • produkt dodaje włosom siły i energii (wg 76% testujących).
Loxon PRO

Kto powinien stosować Loxon PRO?

Szampon poleca się osobom ze skłonnością do nadmiernego wypadania włosów. Stosuje się go jako doskonałe, pielęgnacyjne uzupełnienie kuracji przeciw wypadaniu włosów przy łysieniu androgenowym u kobiet i mężczyzn. Produktu warto używać przy każdym myciu głowy przy osłabionych włosach i zwiększonej dziennie utracie włosów. Szampon Loxon Pro wspomaga pielęgnację przy łysieniu androgenowym. Im wcześniej zaczniesz go używać, tym lepsze efekty uzyskasz.

Loxon PRO – jak stosować?

Produkt przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji włosów ze skłonnością do wypadania. Używa się go w taki sam sposób, jak innych szamponów. Niewielką ilość kosmetyku nałóż na mokre włosy i skórę głowy i dokładnie wmasuj produkt. Po chwili spłucz szampon. Jeśli włosy wymagają ponownego umycia (np. nadal wydają się przetłuszczone), powtórz czynność. Jeśli szampon dostanie się do oczu, obficie przemyj je wodą.

Krok 1
Krok 2
Krok 3

Dlaczego warto stosować Loxon PRO?

Kompleksowa, trójskładnikowa troska i pielęgnacja włosów ze skłonnością do wypadania,

Efekty kosmetyczne produktu potwierdzono w badaniu aplikacyjnym, w którym uczestnicy stosowali szampon regularnie przez 12 tygodni.

Doskonałe uzupełnienie kuracji przeciw wypadaniu włosów w pielęgnację przy łysieniu androgenowym.

Loxon PRO - efekty

Szampon Loxon Pro zawiera 3 aktywne składniki, które poprawiają kondycję włosów. Hamują ich wypadanie i pobudzają wzrost, odżywiając mieszki włosowe. Dzięki temu włosy stają się mocniejsze.

Loxon Pro dzięki zawartemu w nim składnikowi reguluje również wydzielanie sebum. Włosy wyglądają lekko i świeżo, a skóra głowy jest dobrze odżywiona. Ten szampon regeneruje też strukturę włosów, wzmacniając i pielęgnując. Stosując Loxon Pro w codziennej pielęgnacji, możesz powstrzymać nadmierne wypadanie włosów i przywrócić gęstość swojej fryzurze.

Loxon PRO – opinie

Szampon cieszy się bardzo pozytywnymi opiniami wśród jego użytkowników. Osoby stosujące produkt chwalą go za wydajność i skuteczność. Doceniają też zapach kosmetyku i dobre właściwości myjące.

Opiniujący podkreślają, że szampon rzeczywiście zmniejsza wypadanie włosów i pobudza nowe do rośnięcia. Produkt okazuje się skuteczny i w przypadku mężczyzn, i kobiet. Osoby używające szamponu zaznaczają, że efekty obserwuje się po kilku myciach.

Nasze
Produkty

Dowiedz się, który z
produktów Loxon najlepiej
odpowie na Twoje potrzeby.

Wszystkie produkty →

Loxon
PRO

Szampon przeciw wypadaniu włosów dla kobiet i mężczyzn.

Loxon PRO
Odkryj

Loxon
MAX

№1 w leczeniu łysienia*

Loxon Max
Odkryj

Loxon
2%

Łysienie androgenowe u kobiet i mężczyzn.

Loxon 2%
Odkryj

*IQVIA Poland Pharmascope MAT 07/2022, Value © 2022 IQVIA and its Affiliates. All rigths reserved.

Źródła:

Badanie aplikacyjne w Niezależnym Ośrodku Badawczym. Efekt po 3 i 12 tygodniach regularnego stosowania.

Badanie aplikacyjne w Niezależnym Ośrodku Badawczym. Efekt po 12 tygodniach regularnego stosowania.

Logo Loxon

© 2023 Perrigo Group

LOX/AC/2022/641

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.